יישור שיניים שקוף מחיר

יישור שיניים שקוף חייב להתבצע במרפאה או קליניקה מומחית ומסודרת. על המטופל לסמוך במאת האחוזים על הרופא המטפל, על ניסיונו וחוות דעתו. טיפולים אורתודנטיים, הן למטרות אסתטיות והן למטרות פונקציונליות הינם טיפולים הדורשים יכולות גבוהות, לימודים והתחדשות בתחום המוצע. במרבית המקרים, המחיר ועלות הטיפול ישקפו את מיומנות הרופא ואת זמן ההשקעה שלו בהתחדשות זו. טכנולוגיות חדשות הנכנסות כל הזמן לתחום יישור השיניים, מאפשרות לרופא השיניים לספק תוצאה טובה, יעילה ומהירה יותר עבור מטופליו, אך היא גם תדרוש עלות גבוהה יותר עבור החומרים והטכנולוגיה החדשנית.

למי מתאים יישור שיניים שקוף

גשר שקוף יכול להתאים לכלל המטופלים, אשר לא מעוניינים לוותר על הפן האסתטי במהלך הטיפול ליישור השיניים, לרבות מבוגרים אשר חייבים להמשיך בחיי היום יום שלהם מבלי להרגיש בושה או מבוכה. יישור שיניים מאפשר חיוך יפה יותר, העלאת הביטחון העצמי, וברמה הפונקציונלית – הוא מאפשר סגירה טובה יותר של הנשך, כך שהאכילה, הדיבור ופונקציות נוספות יכולות להיעשות באופן מושלם. כיוון שהטיפול הינו מהיר יותר מאלטרנטיבות אחרות, כמו גשר קוביות, עשויים המטופלים להינות, תוך פרק זמן קצר יחסית מתוצאה טובה ורצויה. כיוון שטיפול זה הינו מורכב וכולל חידושים רבים, הן ברמת החומרים והן ברמת הטכנולוגיה, יישר שיניים שקוף מחיר יהיה גבוה יותר מאשר האופציות האפשריות האחרות.

מה נכלל בתהליך של יישור שיניים שקוף מחיר?

מחיר יישור השיניים השקוף הינו גבוה באופן יחסי בהשוואה לאלטרנטיבות אחרות, מכיוון שהוא מערב טכניקות וחומרים חדשניים, כמו גם יכולות ומיומנויות גבוהות של הרופא המטפל. מכיוון שישנן מספר טכניקות ושיטות ליישור שיניים שקוף, המחיר ייגזר גם מהטכניקה שתיבחר. בכל אחת מהאופציות, כבר בסקירה הפנורמית הראשונה, שנעשית בתלת מימד, תוכלו להתרשם מהיכולות הגבוהות של הטיפול וממידת חדשנותו. הרופא ימדוד פרמטרים שונים ויתכנן את מבנה הגשר והכוחות שצריכים להיות מופעלים על השיניים, כדי להביא ליישורן. לאחר קבלת המדידות והתמונה שהתקבלה, הוא יוכל לשלוח את הצילומים להכנת הגשר השקוף, המותאם באופן ספציפי ואישי עבור כל מטופל ומטופל. הגשר עצמו מורכב ומיוצר מחומרים חדשניים, אשר ההסתגלות אליהם תהיה מהירה בהשוואה לגשר קוביות, והמראה יהיה אסתטי וכמעט ולא מורגש.

התוצאה- טיפול מהיר ויעיל

עוד בתחילת התהליך יוכל המטופל להתרשם מהתוצאה הצפויה בסופו. בדרך זו מחד יימנעו דימיונות שווא, אשר לפעמים אין דרך להגיע אליהם ומאידך תשתפר ההיענות לטיפול ושיתוף הפעולה הדרוש מכיוון שהמטופל יירצה להגיע לסוף הדרך ולראות הלכה למעשה את התוצאה הרצויה. אפשר להגיע לתוצאות מקוות תוך מספר חודשים עד כשנתיים, תלוי בדרגת החומרה של המקרה. כמו כן, יידרש המטופל להגיע לקליניקה מספר פעמים, כך שיהיה מעקב אחר ההתקדמות, ואפשר יהיה לתקן אם יש צורך פרמטרים מסוימים עד לקבלת התוצאה הרצויה. הטיפול כמובן עשוי להחזיק למשך פרק זמן ארוך, ולפעמים יש לבצע פעולות מעשיות על מנת לשמר ולתחזק אותו. בכל מקרה, טיפול זה נחשב למהיר ואפקטיבי יותר מטיפולים של גשר ברזלים מכיוון שהוא נעשה תוך שימוש בהדמיות ממחושבות וטכנולוגיה מתקדמת, ולכן משתמשים בו מבוגרים רבים אשר מעוניינים בהשגת התוצאה לכבוד אירוע או באופן המהיר ביותר האפשרי.

האם אפשר להוזיל עלויות או להשוות מחירים?

בדומה לטיפולים אחרים גם בתהליכים של יישור שיניים שקוף מחיר משתנה ממרפאה למרפאה ומרופא לרופא. כדאי לבחון את העיסקה, ואת התנאים אשר ניתנים לתשלום. עם זאת, אין להקל ראש בבחירת הרופא המיומן והמנוסה ביותר בתחום זה, כדי שלא תצאו שכל שכרכם בהפסדכם. אין זו רק קלישאה שאומרים שלפעמים הטיפול הזול ביותר יהיה היקר ביותר. כאשר טיפול, אשר דורש מיומנות, למידה וטכנולוגיה חדשנית לא נעשה בצורה הראויה והמתאימה לו, הוא עלול לא להגיע לתוצאות המקוות והמצופות. אם כבר החלטתם להשקיע את כספכם בטיפול זה, אשר מהווה את אחת מהטכנולוגיות החדשניות והמובילות כיום, כדאי לבדוק את פרטי הפרטים ולהיות בטוחים וסמוכים כי הרופא שנבחר לבצע זאת, ייעשה זאת על הצד הטוב ביותר. את הבחירה במרפאה הנכונה תוכלו לעשות על פי המלצות מלקוחות עבר, בדיקת המרפאה והרופא המטפל, בדיקת התעודות הקיימות ברשותו בנוגע לטיפול המוצע והתוצאה אותה הוא מציע לכם.