גשר שקוף מחיר

גשר שקוף מתאים למגוון אנשים, אולם בעיקר למבוגרים, אשר מעוניינים וצריכים יישור שיניים, אולם נרתעים מהתחלת הטיפול עקב הפן האסתטי והחשש מהפרעה לחיי היום יום. כיום, כאשר קיימות טכניקות חדשות, כמו גשר שקוף, יכולים המבוגרים המעוניינים בכך להינות מטיפול קצר, יעיל וכמעט ובלתי נראה וכך גם להמשיך בשיגרת חייהם, לעבוד ולהינות מבלי חוסר הביטחון ותחושת המבוכה אשר מתלווה לטיפולים אחרים בגילאים צעירים יותר. לטכניקה זו ישנם יתרונות רבים, ולכן כדאי ומומלץ לברר בין מרפאות וקליניקות לגבי ניסיון הרופא, מומחיותו, התאמה אישית, האופציות השונות האפשריות וכן על גשר שקוף מחיר. לצד היתרונות הרבים של הטיפול, עלות הטיפול עלול להיות בין החסרונות המועטים שבו. אנשים שכבר ניסו זאת יכולים להעיד כי ערכם של התוצאה הסופית ומגוון היתרונות עולים ושווים חסרון זה.

איך מתבצע הליך הרכבת גשר שקוף?

לאחר ההחלטה כי אכן זוהי האופציה המועדפת עליכם, יש להיפגש עם רופא השיניים, שיוכל לבצע צילום פנורמי ראשוני ומדידות תלת ממדיות. הן הטכנולוגיה של הצילום, הן ייצור הגשר והן החומרים ממנו הוא עשוי, הינם החדשניים והמתקדמים ביותר. לאחר המדידות, יוכל הרופא לתכנן את הכוחות שיידרשו כדי ליישר את השיניים ולשלוח את הגשר לייצור. הרופא יקבל מספר קשתיות, אשר יתאימו למטופל באופן אישי, לשלבים שונים של התהליך. כל שנותר הוא להרכיב את הקשתיות, לתת למטופל הסברים להמשך הטיפול ולשיתוף הפעולה הנדרש ממנו, ולהמשיך ולעקוב אחר התהליך בפרקי זמן קבועים מראש. רופא השיניים יוכל להדגים למטופל כבר מראשית הטיפול את התוצאה הרצויה שתתקבל, וכך הדברים יהיו ידועים מראש.

למי מתאים הטיפול של גשר שקוף?

גשר שקוף מתאים כאמור לאנשים שונים המעוניינים ביישור שיניים, בכל גיל שהוא. מכיוון שטיפול זה הינו מהיר ויעיל יותר מסוגים אחרים של טיפולים, כמו גשר קוביות, רבים מהמבוגרים אשר מגיעים לטיפול זה עושים זאת לפני אירוע חשוב או מתוך רצון לבצע את יישור השיניים מהר ככל האפשר. הצורך ביישור שיניים אינו רק צורך אסתטי, אלא פעמים רבות גם צורך פונקציונלי, כך שלפעמים אין ברירה וחייבים לטפל בכך. ישנה חשיבות קריטית ומשמעותית במיוחד לסגר מושלם, כך שפונקציות כמו דיבור, אכילה וכו' לא ייפגעו. עם זאת, טיפול זה לא יתאים למי שלא מצליח לשתף פעולה עם הוראות, סובל מבעיות האימייל של השיניים, או זקוק עדיין לטיפולי שיניים משלימים אחרים. יש לציין כי רוב הטיפול מתקיים בביתו של המטופל, כאשר הוא אחראי לבצע את מה שהוטל עליו על ידי רופא השיניים ולבוא לביקורת ומעקב כפי שצויין.

איך בוחרים רופא מטפל ובירור לגבי גשר שקוף מחיר?

בדומה לטיפולים אחרים, גם בטיפול זה, יש לעשות סקר שוק מקיף, אשר ינסה לברר לגבי מחירים ואופציות טיפוליות. יש לקחת בחשבון גורמים רבים בטיפול, ולא רק את עצם המחיר, כדי שתוכלו באמת להינות מהתוצאה הרצויה. סביר להניח כי טיפול באמצעות גשר שקוף יהיה יקר יותר מאשר טיפולים דומים אחרים, ולו רק מעצם היותו חדשני ומתקדם. כמו כן, במחיר יילקחו בחשבון גורמים כמו משך הטיפול, מידת החומרה או מורכבות המקרה ושיטת הטיפול. בכל מקרה ובכל טיפול, יש לשאול לגבי מומחיותו וניסיונו של הרופא המטפל, התוצאה הסופית אשר תתקבל, לבקש המלצות מלקוחות קודמים ועוד. ככל שתבצעו סקר מקיף יותר לגבי המקום הטוב ביותר לטיפול, כך תהיו מרוצים יותר בסיום ההליך כולו. אין להקל ראש בבחירת המרפאה המטפלת, במיוחד בטיפולים אורתודנטיים אשר דורשים מחד מיומנות ומסוגלות גבוהה ועלותם אינה נמוכה באופן יחסי, מאידך.